CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

SPECIFIKACE PRODUKTU

 

NAŠE NABÍDKA PAPÍROVÝCH KAPESNÍKŮ S POTISKEM

 

 

Nápad balit papírové kapesníky co firemních krabiček není zrovna novinkou v reklamní branži a tak tady nebudu na nikoho hrát divadlo s touto objevnou záležitostí, ale nedá mi to a budu se trochu klepat po ramenou, protože sehnat kvalitního a spolehlivého výrobce, který je ochoten přispůsobit se požadavkům a dodávat nám kapesníčky nabalené dle parametrů našich krabiček, tak to je opravdu kumšt. Ale je hotovo a od spuštění projektu (březen 2014) jsme zrealizovali přes 40 zakázek na papírové kapesníky s potiskem, což bych pro začátek označila jako dobrý start.


Papírové kapesníky jako nosič reklamního sdělení ... možná si klepete na čelo, ale rozhlédněte se po kanceláři ... kdo nemá na stole papírové kapesníky?
Papírové kapesníky rozhodně nikdo nevyhodí, nestrčí na dno skříně mezi hromadu diářů, nepíšících propisek a hrnečků s oloupanou glazurou.


Papírové kapesníky v krabičce totiž mají své místo na pracovním stole, aby byly v dosahu a DOHLEDU.

Stále jsme Vás nepřesvědčili? Tak jedna nátlaková ... představte si kancelář (dílnu, halu...) s 10 výkonnými pracanty , kdy se jeden vrátí z lyží plný zážitků a rýmy. Prská a nakazí polovinu kolektivu ...   Pro nikoho z vás to asi není pěkná představa, ale my máme radost, znamená to, že nás a naše kapesníky nutně potřebujete. A to nezmiňuji jaro nebo léto se sennou rýmou a sychravý podzim s vlezlou rýmou. Jak sami vidíte, není úniku, firemní kapesníky pro vaši firmu prostě musíte mít.